Fatih catering’in temel amacı; hijyenik ve lezzetli yemekler üretip, müşteri istekleri doğrultusunda hizmet sunarak müşteri memnuniyeti en yüksek seviyeye ulaştırmaktır. Üretimde kullanılan tüm malzemeler titizlikle seçilmekte ve gıda sektöründe önde gelen firmalardan temin edilmektedir.

Kalite Güvence Sistemi’nin yürütülmesi ve geliştirilmesi tüm Fatih Catering çalışanlarının sorumluluğundadır.

Kamu kuruluşları sanayi firmaları ve tüm özel şirketlere yerinde yemek üretimi ile birlikte aynı zamanda taşıma yemek ve tüm organizasyon hizmetlerini sunmaktayız.

Standartlara ve gıda mevzuatına uygun kusursuz yemek üretmek, müşterilerinin güvenini kazanacak biçimde ve zamanında hizmet sunarak müşteri memnuniyetini artırmak, takım ruhuna sahip, eğitimli ve güler yüzlü personeli ile gelişimini her zaman biraz daha ileri götürmek, ürün ve hizmet kalitesi ile sektörde aranan kuruluş olmak ve saygınlığın sürekliliğini sağlamak temel amaçlarımızdır.

Fatih Catering olarak titizlikle ve kaliteden asla taviz vermeden ürettiğimiz yemeklerimiz siz değerleri müşterilerimize ulaştırmadan önce gerekli tüm kontroller yapılarak gönderilmektedir.

Fatih Catering, her kurumun ihtiyaçlarına cevap vermeye, sağlığı ve lezzeti ön planda tutmaya, müşteri memnuniyetini sürekli sağlamaya çalışmaktadır.