İşyerinizde Catering Hizmeti

Fatih Catering, personellerinizin motivasyonunu arttıracak ,beklentilerini karşılayacak en güzel ve lezzetli menülerimizi sunmaktır.

Tabldot yemeklerden, atıştırmalıklara kadar geniş bir yelpazede hizmet veren catering departmanımızla işyerinizin yemek ihtiyaçlarına özel çözümler sunuyoruz. Taze, sağlıklı ve lezzetli yemeklerimizle çalışanlarınızın gün boyu enerjik kalmalarını sağlıyoruz. Ayrıca, özel günlerinizde de işyerinizde özel menülerle size hizmet veriyoruz.

Teklif İsteyin

Tekli Formu

isyerinizde-catering-2
fabrikanizda-catering-2
Fabrikanızda Catering Hizmeti

Fatih Catering, çalışanlarınıza ihtiyaç duydukları çeşit ve kaloride yemekler sağlamaktayız. Biz bu anlayış doğrultusunda müşterimizin taleplerini daha hızlı, toplu yemek hizmetlerimizi ve kullandığımız ürünleri daha çok geliştirerek siz müşterilerimizin beklentilerini memnuniyetle karşılıyoruz.

Teklif İsteyin

Tekli Formu

Okulunuzda Catering Hizmeti

Fatih Catering, anaokulundan üniversiteye kadar tüm Eğitim kurumlarında hem yerinde mutfak kurup servis elemanlarımızla hizmet sunup hem de hazır yemeğinizi adresinize günlük sunmaktayız.

Teklif İsteyin

Tekli Formu

okulunuzda-catering-2
santiyenizde-catering-2
Şantiyenizde Catering Hizmeti

Fatih Catering, yönetici ve personelinizin şantiyelerde sıcak ve ev yemeği lezzetinde yemekler sunar.

Teklif İsteyin

Tekli Formu

Hastanenizde Catering Hizmeti

Fatih Catering, yönetici ve yönetim çalışanları hastalar ve sağlık personeliniz için gerekli bütün şartlara sahip menüler sunar. Bu süreçte sağlıklı, kaliteli ve dengeli menüler sağlanmaktadır.

Teklif İsteyin

Tekli Formu